00905075046225

Kaş Deneme Dalışı

Kişi Başı 450TL

Kaş Deneme Dalışı

Avrupa 'nın sayılı dalış bölgelerinden olan Kaş 'ta su altı dünyası ile tanışmak için hazır mısın? 

Daha önce hiç dalış deneyimin olmaması hatta yüzmeyi bile bilmiyor olman Kaş 'ta deneme dalışı yapmana engel değil. Deneyimli dalış eğitmenlerimiz eşliğinde birebir deneme dalışı yapabilirsin.

Kaş 'ta deneme dalışı yapmaya karar verdiğinizde teknemiz limandan ayrılıp dalış bölgesine giderken eğitmenlerimiz deneme dalışınız sırasında ihtiyacınız olacak ekipman kullanımı ve su altındaki iletişimimiz ile ilgili size uygulamalı bir brifing verecek. Daha sonra dalış bölgesinde ekipmanlarımızı kuşanacağız ve bir deneyimli eğitmen sizi suda karşılayacak. 

Öncelikle brifingte öğrendiklerimizi su üzerinde eğitmenimizle tekrarlayacağız ve siz hazır olduğunuzda dalış eğitmenimiz sizi su altına alacak. Uluslararası dalış kurallarına göre deneme dalışları en fazla 5 mt derinliğe kadar yapılabilir.

Bu derinlik sizin dalış eğitmeni nezaretinde herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan su altı dünyası ve dalış ekipmanları ile tanışabileceğiniz en uygun derinlliktir. Aynı zamanda kendinizi rahatsız hissederseniz dalış eğitmeninizin sizi güvenli ve hızlı bir şekilde su üzerine çıkartabileceği en emniyetli derinlliktir.

Kaş 'ta deneme dalışı yapmak, dalış sporuna başlamak isteyenler için, dalışın kendilerine uygun bir spor olup olmadığını anlamanın en kolay yoludur.

Kaş'ta deneme dalışınız sırasında aksiyon kamera ile fotoğraf ve video çektirmek isterseniz, deneme dalışınız öncesinde eğitmeninize bu isteğinizi söylerseniz dalışa kamerası ile birlikte inecektir.

Ayrıca dalış teknemize dalış yapmasalar dahi ailenizle birlikte gelebilirsiniz. Teknemizde tuvalet ve duş imkanı bulunmaktadır.

Kaş Deneme Dalışı Ne Kadar Sürüyor?

Kaş'ta deneme dalışı ortalama 15-25 dakika sürmektedir. Bu sürede deneme dalışı yapmak isteyen kişinin sakin kalması, dalış eğitmeninin yönlendirmelerine uyması tüm bu süreyi etkilemektedir.

Dalış teknemiz Kaş limanın'dan sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2 kere çıkış yapmaktadır.

Sabah 10:00 'da çıkış yaptıktan sonra dalış bölgesine gidilir, tüm dalgıçlar dalışlarını tamamladıktan sonra saat 13:30 civarında tekne tekrar Kaş limanına dönüş yapar.

Öğleden sonra 15:00 'de çıkış yaptıktan sonra dalış bölgesine gidilir, tüm dalgıçlar dalışlarını tamamladıktan sonra saat 18:30 civarında tekne tekrar Kaş limanına dönüş yapar.  

Kaş Deneme Dalışı Kimler Yapabilir?

 • Deneme dalışından önce alkol almamış
 • 14 Yaşından büyük olan
 • Kalp Hastalığı olmayan
 • Nefes Bozukluğu olmayan
 • Astım hastalığı olmayan
 • Panik Atak hastalığı olmayan
 • Hamile olmayan
 • Kalp Pili olmayan

kişiler deneme dalışı yapabilir

Kaş Deneme Dalışı Yanınızda Getirmeniz Gerekenler

Kaş'ta deneme dalışı yapmak için teknemize gelirken yanınızda mayo / bikini, havlu ve terlik olursa rahat edersiniz :)

Kaş Deneme Dalışı Fiyata Neler Dahil?

 • Müthiş Kaş su altı dünyası
 • Adrenalin ve eğlence dolu unutulmaz bir dalış
 • Ekipman kullanımı
 • Yolcu sigortası

Kaş Deneme Dalışı Fiyata Neler Dahil Değil?

 • Aksiyon kamera ile fotoğraf & video çekimi (Go Pro)

Kaş Deneme Dalışı Yanınızda Getirmenize İzin Verilmeyen Şeyler

Teknemizde cafe ve bar bulunmaktadır. Bu nedenle tekneye dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesine izin verilmemektedir.

Kaş Deneme Dalışı Koşullar

 • Dalış bölgesinde ve teknede, dalışa hazırlanmak ve dalışı başlatmak, güvenlik sebebiyle tamamen dalış eğitmeninin insiyatifindedir. dalış eğitmeni,hava şartları ve deneme dalıcısının sağlık ve psikolojik durumu dalış için güvenli değilse, dalışı erteleyebilir ya da tamamen iptal edebilir. Bu durumda ödenen ücret iade edilir.
 • Deneme dalıcısı, teknede ve suda, sorumlu dalış eğitmeninin verdiği brifing dahilinde komutlara uymuyorsa, dalışı geciktiriyor ya da tehlikeye atıyorsa, dalış eğitmenin, dalışı iptal edebilir. 
  Bu durumda ödenen ücret iade edilmez.
 • Deneme dalıcısının, deneme dalışı için tekne kalkış saatinden en geç 15 dakika önce Kaş limanındaki dalış teknesinde hazır bulunması gerekmektedir. Dalış için zamanında teknede hazır bulunmayan Deneme dalıcısının, dalışı iptal edilir.
  Bu durumda ödenen ücret iade edilmez.
 • Deneme dalışı için yapılan rezervasyon öncesinde deneme dalışını yaptıracak dalış eğitmeni hava koşullarının uygun olmadığına karar verirse deneme dalışı ertelenir ya da iptal edilir.
  Bu durumda ödenen ücret iade edilir.

Kaş Deneme Dalışı Fiyatları

Kişi başı 450 TL

Kaş Deneme Dalışı Ne Zaman Yapılabilir?

Tekne Kalkış Saatleri - Kaş Limanı
Sabah Çıkış 10:00 Öğlen Dönüş 13:30
Öğleden Sonra Çıkış 15:00 Akşam Üstü Dönüş 18:30

Kaş Deneme Dalışı AKTİVİTE Programı


 • Dalış Teknemizde BuluşmaKaş Limanın'dan Hareket

  Sabah seferi için en geç saat 09:45 'te, öğleden sonra seferimiz için en geç saat 14:45 'te Kaş limanı 2.otopark alanındaki Neptune Dive Clup teknemizde olmanız gerekiyor.

  Teknemiz limandan ayrıldıktan sonra o günkü dalış programınızda hangi dalış noktasına gidilecekse ortalama 15-30 dakikalık bir seyir sonrasında dalış bölgemize varmış olacağız.

  Kaş Neptune Dalış Teknesi

 • Dalış Bölgesi'ne VarışBIRIFING

  O günkü dalış programımıza göre belirlenen dalış noktamıza vardıktan sonra dalış eğitmeniniz size deneme dalışı sırasında kullanacağınız ekipmanları tanıtacak ve nasıl kullanıldıklarını gösterecek. Sonra su altında nasıl iletişim kuracağımızla ilgili bilgi alacaksınız.

  Neptune dalış brifing

 • HazırlıkDalışa Hazırlık

  Dalış ekibimiz, beden ölçülerinize uygun dalış ekipmanları maske, bc, elbise ve paletleri sizin için hazırlayacak. Siz malzemelerinizi kuşandıktan sonra sıranız geldiğinde platformdaki yerinizi alacaksınız.

  Neptune dalış deneme dalışı kaş

 • DalışDeneme Dalışı

  Suda sizi bekleyen dalış eğitmeninizin komutuyla, dalış personelimiz sizi suya indirecek.

  Sonra brifingte öğrendiğiniz bilgileri su üzerinde dalış eğitmeninizle birlikte tekrar edeceksiniz. Dalış eğitmeniniz herşeyin uygun olduğuna karar verdiğinde sizi su altına alacak ve serüveniniz başlayacak.

  Deneme dalışınız sırasında aksiyon kamera ile fotoğraf ve video çektirmek isterseniz, dalışınız öncesinde eğitmeninize bu isteğinizi söylerseniz dalışa kamerası ile birlikte inecektir.

  Kaş deneme dalış

 • Güzel AnılarFotoğraf ve Video Aktarımı

  Deneme dalışınız sırasında aksiyon kameramızla çektiğimiz fotoğraf ve videoları dilerseniz  telefonunuza aktarabiliriz.

  Kaş discovery diving spot

Belirtilen aktivite programı günlük hava koşullarına göre değişiklik gösterebilir